Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie


Nagłówek

Aktualności

Harmonogram porad grupowych II kwartał 2018

Załączniki Harmonogram porad grupowych II kwartał 2018

Harmonogram porad grupowych I kwartał 2018

Załączniki Harmonogram porad grupowych I kwartał 2018

Punkt Informacyjny w Jeziorach Wielkich

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, iż od dnia 26 lutego br. Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Jeziorach Wielkich będzie czynny w czwartki i piątki.

SZKOLENIA E-LEARNINGOWE - WUP TORUŃ

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych szkoleń e-learningowych dla klientów powiatowych urzędów pracy, jak i innych instytucji. Szkolenia zostały przygotowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. Szkolenia dostępne na stronie internetowej:  https://szkolenia.wup.torun.pl/ ...

Nowa siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Inowrocławiu

Informujemy, że od czwartku, 15 lutego 2018 r. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu funkcjonuje w nowej siedzibie przy Hali Widowiskowo Sportowej (budynek OSiR), ul. Aleja Niepodległości 4, piętro 2, pokój 224.

Cykl spotkań „Mama może wszystko - 2"

27 lutego 2018 r. w godz. 11.30 – 14.30 w Starostwie Powiatowym w Mogilnie, (ul. Ogrodowa 10, sala sesyjna, parter) Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu organizuje spotkanie z cyklu „Mama może wszystko – 2 !".

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nabór wniosków

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy w 2018 roku.

Udostępniono wniosek na bon zasiedleniowy

W dokumentach do pobrania udostępniono wniosek na bon zasiedleniowy

Wniosek o organizowanie prac interwencyjnych 2018

Zamieszczono zmieniony wniosek o organizowanie prac interwencyjnych obowiązujący w 2018 roku. Załączniki Wniosek o organizowanie prac interwencyjnych 2018

Projekt "Biznes od A do Z" - rekrutacja

Projekt "Biznes od A do Z" realizowany przez Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra "BIODERKO" i Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji.

Wyświetlanie 11 - 20 z 94 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę