Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie


Nagłówek

Aktualności

Punkt informacyjny w Jeziorach Wielkich

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, iż od dnia 20 listopada br. został uruchomiony punkt informacyjno-konsultacyjny w Jeziorach Wielkich.

Spotkanie informacyjne pt. "Przedsiębiorczość na start"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu organizuje spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorczość na start”, którego celem jest przedstawienie możliwości budowania własnego biznesu, przy wsparciu środków Funduszy Europejskich.

Projekt „Kujawsko-Pomorska Strona Biznesu”

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego , przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim realizowany jest projekt „Kujawsko-Pomorska Strona Biznesu”, wspierający założenie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.

Projekty: PRZEDSIĘBIORCY NA START! i BIZNESWOMAN TO TY!

Firma Kompass Consulting realizuje na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dwa projekty adresowane do osób powyżej 29 r.ż. biernych zawodowo lub bezrobotnych, które są realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Projekt "Młodzi - wykształceni"

Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Edukacyjnych zaprasza osoby młode z terenu woj. kujawsko - pomorskiego w wieku 18-29 lat, nieaktywne zawodowo (bierne zawodowo) do udziału w projekcie Młodzi - wykształceni.

Punkt Informacyjny w Jeziorach Wielkich

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, iż Punkt Informacyjny w Jeziorach Wielkich będzie nieczynny od dnia 13 października b.r. O terminie uruchomienia punktu poinformujemy.

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" realizowany przez Fundusz Pożyczkowy ECDF.

Projekt "Przyszłość dla młodych"

Centrum Edukacji i Zarządzania „ROMANISZYN” SP. z o.o. oraz Fundacja Ekspert-Kujawy zapraszają do udziału w projekcie "Przyszłość dla młodych".

Dotacje na otwarcie własnej działalności gospodarczej

Firma Kompass Consulting realizuje na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dwa projekty adresowane do osób powyżej 29 r.ż. biernych zawodowo lub bezrobotnych. Realizowane są one w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" realizowany przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Wyświetlanie 11 - 20 z 78 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę