Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie


Nagłówek

Aktualności

Ważna informacja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie w związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych informuje, że osoby bezrobotne i poszukujące pracy zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mogilnie są obowiązane do zapoznania się z Klauzulą informacyjną.

Program regionalny "Wiek naszym atutem - II edycja"

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie uczestniczy w realizacji programu regionalnego woj. kujawsko-pomorskiego pn. „Wiek naszym atutem - II edycja", który skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat, w tym głównie kobiet, osób bez wykształcenia średniego oraz osób długotrwale bezrobotnych.

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" realizowany przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Uwaga! Zmiana terminu spotkania!

Ze względów organizacyjnych zmieniony został termin spotkania pt. „Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi” z 10 na 24 kwietnia 2018 r.

Projekt „NEET Staże 2: droga do zatrudnienia”

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oraz Stowarzyszenie Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie Rzeki” rozpoczęły realizację projektu dla osób młodych z woj. kuj-pom. (w wieku 18-35 lat). W ramach projektu osoby, które nie uczą się, nie są w trakcie szkoleń oraz nie pracują mogą wziąć udział w programie mobilności ponadnarodowej.

Informacja o wolnym dniu

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie uprzejmie informuje, iż w dniu 30 marca br. tut. Urząd będzie nieczynny.

Spotkanie informacyjne "Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi"

10 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Mogilnie (ul. Ogrodowa 10, sala sesyjna, parter, godz. 10.00-14.00) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne "Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi".

Wstrzymanie przyjmowania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie wstrzymuje przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie, z uwagi na wyczerpanie środków na finansowanie tej formy aktywizacji.

UWAGA - nieczynne stanowisko ds. zatrudniania cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, iż w dniu 12 marca 2018 r. stanowisko ds. zatrudniania cudzoziemców (pok. 10) będzie nieczynne.

Projekt „Kujawsko-Pomorska Strona Biznesu"

Jeżeli masz ukończone 30 lat, nie pracujesz i chcesz otworzyć własną firmę, to skorzystaj z szansy.

Wyświetlanie 11 - 20 z 102 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę