Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie


Nagłówek

Aktualności

Projekt unijny Mobilni na rynku pracy 2 realizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział Bydgoszcz

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział Bydgoszcz realizuje projekt unijny Mobilni na rynku pracy 2. W ramach projektu organizuje 2-miesięczne zagraniczne staże zawodowe.

Harmonogram porad grupowych I kwartał 2019

Załączniki Harmonogram porad grupowych I kwartał 2019

Punkt Informacyjny w Jeziorach Wielkich

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, że od dnia 15.11.2018r.Punkt Informacyjny w Jeziorach Wielkich będzie czynny w poniedziałki i wtorki w godz. od 7:30 do 11:30 (budynek GOKiR) natomiast w godz. od 11:30 do 15:30 w Urzędzie Gminy pok.15 oraz w środy w godz. 7:30 do 11:30 w punkcie (budynek GOKiR). Czwartek i...

Spotkanie informacyjne "Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi".

Lokalny Punkt Informacyjny w Inowrocławiu serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne "Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi", dotyczące możliwości dofinansowania szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe, językowe oraz zawodowe mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w ramach funduszy unijnych

Nabór uczestników do projektu "W Kujawsko- Pomorskiem Mówisz- masz- certyfikowane szkolenia językowe".

Informujemy o rozpoczęciu naboru uczestników do projektu „ W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz- masz- certyfikowane szkolenia językowe”.

Dotacje na zabytki

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu organizuje spotkanie informacyjne w Inowrocławiu pt. "Dotacje na zabytki". Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia ze środków unijnych na ochronę dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury. Zostaną omówione zasady naboru wniosków o dotacje na...

NIE Dla Zwolnienia - TAK Dla Zatrudnienia

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM PROJEKCIE     NIE Dla Zwolnienia – TAK Dla Zatrudnienia Zapraszamy osoby pracujące, uczące się lub zamieszkujące województwo kujawsko-pomorskie. 1.       Warunki uczestnictwa : ·   Osoby zwolnione w okresie nie...

Bezpłatny udział w szkolenia zawodowych: „STAWIAM NA WIEDZĘ- szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje zawodowe mieszkańców powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego i nakielskiego”.

Centrum Doskonalenia Zawodowego Paweł Kiliański zaprasza na bezpłatny udział w szkoleniach zawodowych. Realizuje on projekt partnerski dofinansowany z Funduszy Europejskich „STAWIAM NA WIEDZĘ- szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje zawodowe mieszkańców powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego i nakielskiego”.

Bezpłatne szkolenia o tematyce związanej z rynkiem nieruchomości

Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych w Warszawie zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniu o tematyce związanej z rynkiem nieruchomości. Szczegóły dotyczące projektu znajdują się w załączonej ulotce.

Program „Praca dla każdego - III edycja”

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, że w wyniku ubiegania się o dodatkowe środki rezerwy Funduszu Pracy uzyskał dofinansowanie na realizację programu „Praca dla każdego - III edycja", którego celem jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mogilnie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 119 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę