Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie


Nagłówek

Aktualności

Program „Praca dla każdego - III edycja”

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, że w wyniku ubiegania się o dodatkowe środki rezerwy Funduszu Pracy uzyskał dofinansowanie na realizację programu „Praca dla każdego - III edycja", którego celem jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mogilnie.

Przetarg publiczny II ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza ponowny przetarg publiczny na sprzedaż serwera IBM oraz Info-Kiosków CORE DUO. Szczegółowe informacje nt. przetargów znajdują się w zakładce Urząd→Przetargi i Konkursy→Przetargi otwarte. Załączniki ...

Harmonogram porad grupowych IV kwartał 2018

Załączniki Harmonogram porad grupowych IV kwartał 2018

Przetargi publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza przetargi publiczne na sprzedaż serwera IBM oraz Info-Kiosków CORE DUO. Szczegółowe informacje nt. przetargów znajdują się w zakładce Urząd→Przetargi i Konkursy→Przetargi otwarte.

Spotkanie informacyjne - „Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Fundusze Unijne”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu we współpracy z Biurem Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia, organizuje spotkanie informacyjne – „Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Fundusze Unijne”, dla przedsiębiorców oraz osób dopiero zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Budowa pomnika Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939

Informacja skierowana do przedsiębiorców działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Zatrudnienie pracownika z zagranicy

Udostępniamy filmiki informacyjne przygotowane przez zespół Zielonej Linii nt. zatrudniania cudzoziemców, skierowane do pracodawców.

Rezerwa Krajowego Funduszu Szkoleniowego - nabór wniosków

Nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy w 2018 roku.

Wniosek o organizowanie prac interwencyjnych 2018

Zamieszczono aktualnie obowiązujacy wniosek o organizowanie prac interwencyjnych. Załączniki Wniosek o organizowanie prac interwencyjnych 2018

Program „Praca dla każdego - II edycja”

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, że w wyniku ubiegania się o dodatkowe środki rezerwy Funduszu Pracy uzyskał dofinansowanie na realizację programu „Praca dla każdego - II edycja", którego celem jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mogilnie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 110 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę